Aktywnie w majówkę

Aktywnie w majówkę

Weekend majowy jest doskonałym czasem na podjęcie aktywności fizycznej. Wyjedź w góry, by wejść na szczyt góry lub zarezerwuj nocleg nad morzem i wybierz się trasą rowerową na wybrzeżu. Od Ciebie zależy, jak wykorzystasz wolny czas podczas majówki!

Górskimi szlakami

Jak aktywnie spędzić weekend majowy w górach? Rozwiązaniem są nie tylko wielogodzinne wędrówki na szczyt, ale również jazda rowerem i spacery po równinie. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, góry gwarantują, że znajdziesz rozrywkę idealnie skrojoną dla siebie. Pamiętaj, że aby mieć gwarancję noclegu w komfortowych warunkach, warto wcześniej zarezerwować nocleg na majówkę.

Z wysokości siodełka rowerowego

Rower sprawdzi się w każdych warunkach. Nad morzem, w górach, nad jeziorem czy w mieście, wszędzie tam, gdzie są drogi rowerowe. Spędzając czas na rowerze można dotrzeć do miejsc dotąd nam nie znanych, a przy okazji zobaczyć ciekawe pomniki przyrody i cuda natury. Świetnym pomysłem ze względu na doskonałe drogi są szlaki:

  • Green Velo,
  • VeloMazovia,
  • Karpacki Szlak Rowerowy,
  • drogi rowerowe na wybrzeżu.

Bez względu na to gdzie wylądujesz, dzięki portalom z ofertami noclegów, z łatwością wyszukasz nocleg, który będzie Ci odpowiadał.

Wybierz swój bieg

Majówka to również gorący okres jeśli chodzi o organizowanie biegów. Jeśli jesteś aktywnym biegaczem, sprawdź, w jakich miejscowościach odbędą się kolejne biegi. Wystarczy, że się zapiszesz, a następnie zarezerwujesz nocleg i możesz wyruszać na trasę. Spędź majówkę tak, jak lubisz!

Aktywnie w majówkę
4.9 (98.33%) 12 głosów