Majówka na równinie

Majówka na równinie

Ani morze, ani góry – jaką alternatywę wybrać? Doskonałym pomysłem jest wybranie miasta. Zrób sobie tzw. city break. Dwa, trzy dni czasami w zupełności starczą by poczuć klimat miasta i zobaczyć najważniejsze atrakcje. Sprawdź, jakie noclegi dostępne są na majówkę!

Zobacz jak najwięcej!

Kraków, Warszawa, Gdańsk, Wrocław i Poznań są ciekawymi propozycjami na spędzenie majówki. Jeśli nie straszne są Ci tłumy turystów, warto odwiedzić powyżej wymienione miasta. Innym rozwiązaniem jest wizyta w mniejszych miastach, które również są bardzo urokliwe. Każdy region Polski jest wart zobaczenia, dlatego dobrą propozycją jest znalezienie noclegu w miejscu, w którym jeszcze nie byłeś.

Wyjedź nad jezioro!

Jeśli potrzebujesz się zresetować, bez względu, czy będzie to praca, obowiązki czy rodzina, doskonałym pomysłem na odpoczynek jest wybór noclegu nad wodą. Wystarczy koc, koszyk z jedzeniem oraz wciągająca książka i można całkowicie zapomnieć o otaczającym nas świecie. Jeśli nie chcesz specjalnie wyjeżdżać, możesz znaleźć spokojne miejsce w mieście:

  • park,
  • zielony skwer,
  • ogród botaniczny,

by tam spędzić spokojny czas na świeżym powietrzu.

Festiwale, imprezy i koncerty

Majówka może być doskonałym czasem na nadrobienie kulturalnych zaległości. Może nie widziałeś najnowszej ekspozycji w Muzeum Narodowym, albo od dawna chciałeś zobaczyć Centrum Nauki Kopernik? Nie ma na co czekać. Kup bilety i nie zapomnij zarezerwować nocleg na majówkę!

Majówka na równinie
5 (100%) 6 głosów